NIDO

Jesteśmy specjalistami od rozwiązań poprawiających komfort życia. Gwarantujemy ich skuteczność.

ODDECH, ZDROWIE, RADOŚĆ

Dla nas powietrze jest źródłem życia. A dla Ciebie? Czym się kierujemy? Dobre samopoczucie, wygoda, piękno oraz przyjazne zdrowiu środowisko są tym, co decyduje o komforcie i wysokiej jakości życia każdego z nas. Wspólnie z Wami chcielibyśmy zadbać o to, co dla nas wszystkich jest kwintesencją i źródłem dobrego samopoczucia, co intensywnie wpływa na naszą codzienność i bez czego nie jesteśmy w stanie istnieć – POWIETRZE.

Wysoka jakość życia

Jest niemożliwa bez czystego powietrza. Dotyczy to zwłaszcza w pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy. Według badań w zamkniętej przestrzeni spędzamy aż 70%, a nawet 90% swojego czasu, a to właśnie ona kryje w sobie najwięcej zanieczyszczeń.

Ochrona środowiska

Dla nas oznacza produkty charakteryzujące się minimalnym zużyciem energii. Oraz właśnie dlatego do przygotowania paczek wykorzystujemy wyłącznie podlegające recyklingowi opakowania kartonowe.

Styl

Lubimy otaczać się estetycznymi, cieszącymi oko, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Dlatego wybieramy zawsze designerskie, bezpretensjonalne, estetyczne produkty – takie, które również Wy z chęcią umieścilibyście w swoim otoczeniu.

Dostępność

Nowoczesny design oraz komfort nie muszą iść w parze z wysokimi cenami. Dla nas komfort jest jednoznaczny z dostępnością produktu – z faktem, że nie trzeba wiele zachodu, by go zdobyć. A to oznacza dla nas przystępne ceny. To wydatek, na który po prostu Cię stać.

Kim jesteśmy?

Od 2004 roku czynnie działamy w branży AGD. Przez ten czas mieliśmy do czynienia z wieloma różnej jakości produktami. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie niezbędne do tego, by móc obiektywnie ocenić, co oferuje nam ten rynek, i wybrać z jego szerokiej oferty produkty, które naszym zdaniem najlepiej spełniają wymagania przed nimi stawiane. Dlatego, kierując się potrzebą zdrowia, komfortu i piękna, zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce uznanych wyrobów marek: francuskiej Air&me (Air Naturel), szwajcarskiej Stylies, angielskiej Ecoair oraz koreańskiej Winix.

Serwis Oferowane przez nas produkty, w przypadku uszkodzenia, nieprawidłowego działania czy innego rodzaju dysfunkcji, podlegają serwisowi.

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dotyczy wszystkich naszych produktów, w tym osuszaczy, dyfuzorów, oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza marek:

Gwarancja obejmuje wszystkie uszkodzenia związane z wadami wewnętrznymi urządzenia, powstałymi w trakcie produkcji, niewynikające z nieprawidłowego, niezgodnego z instrukcją postępowania.

Gwarancja na produkty Air&me (Air Naturel), Stylies, Winix, Bimar, Wells, SaltAir oraz Ecoair obejmuje dwa lata.

Uwaga: Wszelkie wady związane z niewłaściwym użyciem produktu nie podlegają gwarancji. Wysyłając sprzęt do serwisu, do paczki dołącz:

Jak przygotować produkt do transportu? Dokładnie zabezpiecz produkt, żeby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Najlepiej wykorzystać do tego opakowanie oryginalne, ale jeśli nim nie dysponujesz, skorzystaj z opakowania zastępczego (kartonowe pudło itp.) i zabezpiecz sprzęt dodatkowo miękkim wypełnieniem.

Uwaga: nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego przygotowania urządzenia do transportu.