wentylator biurkowy

Planując zakup wentylatora do domu czy wentylatora do biura, nie wystarczy zwrócić uwagi tylko na jego wygląd i cenę. Oto kilka kwestii, o których trzeba pamiętać, by dokonać dobrego i przemyślanego zakupu. Sprawdźcie, jak wybrać najlepszy wentylator przenośny.  

wentylator przenośny

Lato już zbliża się dużymi krokami, jest to więc ostatni moment, by wybrać najodpowiedniejszy sposób na zapewnienie sobie ochłody w domu i w pracy. Rozwiązań na rynku mamy wiele, a ich wybór zależy tylko od nas - naszych predyspozycji, wymagań, przeznaczenia i budżetu. Co więc wybrać na upalne dni? Wentylator, klimator a może klimatyzator przenośny? Przeczytajcie nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej!

wentylator przenośny

Wentylator, to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń podczas upałów. Zapewnia orzeźwienie i ochłodę w dusznych pomieszczeniach. Na rynku mamy szeroki wybór urządzeń, ale często trudno zdecydować które wybrać. Dowiedzcie się więcej na temat rodzajów wentylatorów i tego w jaki sposób działają.

mały wentylator

Lato w pełni. W tym okresie każdy szuka sposobu na ochłodę w pracy i w domu. Jednym z nich, w zasadzie najpopularniejszym, jest zakup wentylatora. Ale jaki sprawdzi się najlepiej? Jaki wybrać spośród tak dużej ilości dostępnych na rynku modeli? Podpowiadamy najlepsze i niedrogie rozwiązania, będące alternatywą dla klasycznej klimatyzacji. Zadecyduj, jaki wentylator kupisz do domu, a jaki do biura!

Certyfikaty i atesty

Gdy decydujemy się na zakup jakiegokolwiek sprzętu gospodarstwa domowego, zazwyczaj sprawdzamy jego cenę, opinię, specyfikację techniczną. Określamy jakość w stosunku do ceny, a także na ile produkt spełnia nasze wymagania.

działanie filtrów w oczyszczaczu powietrza

Co to jest HEPA? HEPA to skrót od High Efficiency Particulate Air (czyli w wolnym tłumaczenie superbroń na nanocząsteczki latające w powietrzu...

oczyszczacz powietrza do domu

Kupując oczyszczacz, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw: wielkość pomieszczenia, w którym będzie ustawiony - oczyszczacz powietrza kupujemy biorąc pod uwagę powierzchnię pomieszczenia...